Stokta var

Clementoni Mekanik Laboratuvarı – Uçaklar ve Helikopterler

390,90 KDV dahildir

Uçakların nasıl çalıştığını, mekanik ve mühendislik prensipleri ile basit ve ilginç şekilde nasıl ilişkileri olduğunu öğrenmek için laboratuvar deneyimine hazır mısınız? 10 farklı hareketli model oluşturmak için diferansiyel, dişliler, çubuklar, paneller ve çok daha fazlasına sahip 200’den fazla bileşen içerir. Çift Motorlu Uçak’tan Arama Kurtarma Helikopteri’ne, Planörden İnsansız Keşif Uçağı’na kadar birçok harika model bir arada!

Açıklama

Clementoni Mekanik Laboratuvarı Uçaklar ve Helikopterler (Bilim ve Oyun) Amaç:

Uçakların nasıl çalıştığını, mekanik ve mühendislik prensipleri ile basit ve ilginç şekilde nasıl ilişkileri olduğunu öğrenmek için laboratuvar deneyimine hazır mısınız? 10 farklı hareketli model oluşturmak için diferansiyel, dişliler, çubuklar, paneller ve çok daha fazlasına sahip 200’den fazla bileşen içerir. Çift Motorlu Uçak’tan Arama Kurtarma Helikopteri’ne, Planörden İnsansız Keşif Uçağı’na kadar birçok harika model bir arada! Resimli ve ayrıntılı kullanma kılavuzu, modelleri bir araya getirmede çocuğunuza adım adım yol gösterir; mekanik, mühendislik ve kollar ile dişlilerin nasıl çalıştığı hakkında bilgiler verir.

Clementoni Mekanik Laboratuvarı Uçaklar ve Helikopterler (Bilim ve Oyun) Kutu İçeriği:

200’den fazla değiştirilebilir parça, resimli kullanım kılavuzu, mekanik laboratuvarı ios-android uygulama, bilim ve oyun kutusu

Clementoni Mekanik Laboratuvarı Uçaklar ve Helikopterler (Bilim ve Oyun) Beceri Alanları:

uzamsal zeka, üretkenlik, hayal gücü, 3d, mekanik bilgisi ve mühendislik

Marka

Clementoni