Açıklama

Ressam Robot – STEM Etkinlik Kiti Amaç:

Çocuklarınızı 21. yy becerileri ile tanıştıracak olan Ressam Robot, STEM etkinlik kitlerindendir. Özel bir tasarımla hazırlanmış olan bu eğlenceli robotik kit sayesinde çocuklar; başlangıç düzeyinde basit elektrik devresi kurmayı, motor, güç kaynağı, iletkenlik/yalıtkanlık, anahtar gibi temel elektronik kavramları öğrenecek ve robota rengarenk çizgiler çizdirerek, günlük hayatta robotların nasıl işlevli olabileceği konularında fikir edinmelerini sağlayacaktır.

Neden-sonuç, ilişkisi kurma, dikkat ve odaklanma, ince motor becerisi gelişimi gibi kazanımlarının yanında, kolay kurulumu sayesinde 3 yaş ve üzeri olan çocuklarınızın çılgınca eğlenebileceği bilimsel bir kittir.

Bu eğlenceli kite bireysel olarak sahip olabileceğiniz gibi; anaokul ve ilkokul sınıf etkinlikleri, bilim atölyeleri gibi toplu organizasyonlarda kaliteyi arttıran, çocukların keyifli vakit geçirmelerini sağlayan bir STEM ürünüdür.

Ressam Robot – STEM Etkinlik Kiti Kutu İçeriği:

STEM ressam robot setimiz; 1 adet pil yatağı, 2 adet kalem pil, 1 adet titreşimli dc motor, 1 adet robot gövdesi, 1 adet robot kafası, 2 adet robot gözü ve 3 adet renkli keçeli kalemden oluşur.

Ressam Robot – STEM Etkinlik Kiti Beceri Alanları:

Neden-sonuç, ilişkisi kurma, dikkat ve odaklanma, ince motor becerisi gelişimi, stem, bilişsel ve duyusal gelişim