Stokta var

Havalimanı (Airport) Zeka Oyunu

149,90 KDV dahildir

Airport zeka oyunu sırayla bir vazife kart seçin ve platform üzerine yerleştirin. 6 oyun parçasını görev kartında açıklandığı gibi uçakların doğru yön ve pozisyonda olacak şekilde düzenleyin. Her bir görev kartının sadece tek bir çözüm vardır. Çözümü bulmak için işe haydi oyuna başla…

Açıklama

Airport Zeka Oyunu Amaç:

4 farklı görsele sahip görev kartlarının üzerine 6 adet şeffaf plakalar üzerinde ki tayyare görsellerini kaide tarafında hiç boş yer kalmayacak şekilde yerleştirelim. Uzamsal yetenek, problem çözme ve mantık yürütme becerilerine katkıda Tespit edilen Airport vazife kartlarının üzerine legoların yerleştirilmesi amacıyla devam ediyor. Çocuk ve yetişkinler amacıyla sonuna kadar coşku verici,

Airport Zeka Oyunu Kutu İçeriği:

Bu zeka oyununda 4 farklı düzeyde (basitten zora doğru sıralanmış) 48 görev kartı vardır. Bulmaca parçaları, oyun kuralları, soruları ve çözümleri için kolay kullanımlı bir depolama bölmesi de yer almaktadır.

Airport Zeka Oyunu Beceri Alanları: Görsel algı, dikkat ve konsantrasyon, sorun çözme

Airport Zeka Oyunu Nasıl Oynanır?

Airport zeka oyunu sırayla bir vazife kart seçin ve platform üzerine yerleştirin. 6 oyun parçasını görev kartında açıklandığı gibi uçakların doğru yön ve pozisyonda olacak şekilde düzenleyin. Her bir görev kartının sadece tek bir çözüm vardır. Çözümler kitapçıkta yer almaktadır.

Bu uçakları hedeflerine güvenle yönlendirebilir misiniz? Bu ödül kazanmış bulmaca ve zeka oyunu ile hava denetim uygulaması yapın, tüm uçaklar doğru yerde ve doğru yönde uçacak şekilde platforma bütün bulmaca parçalarını yerleştirin. Çocuk ve yetişkinler için sonuna kadar coşku verici, etkileyici, zorlayıcı ideal bir oyundur.

Keyifli uçuşlar…

ZekaToys Ailesi

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.