Stokta var

Clementoni Mekanik Laboratuvarı – Kamyonlar (STEM)

449,90 KDV dahildir

Amerikan Kamyonu, Avrupa Kamyonu, Çekici Kamyonu, Maden Kamyonu, Antika Kamyon, Damperli Kamyon, Kıskaç Kepçeli Kamyon, Kar Temizleyici, Vinçli Kamyon ve Diferansiyel’den oluşan Clementoni Kamyonlar STEM eğitici seti ile kirişler, miller ve dişliler kullanarak modelleme yapın. STEM eğitiminin kapılarını aralayın.

Açıklama

Clementoni Mekanik Laboratuvarı Kamyonlar (Bilim ve Oyun) Amaç:

Büyük kamyonlarının nasıl çalıştığını, mekanik ve mühendislik prensipleri ile basit ve ilginç şekilde nasıl ilişkileri olduğunu öğrenmek için laboratuvar deneyimine hazır mısınız? 10 farklı hareketli model oluşturmak için diferansiyel, dişliler, çubuklar, paneller ve çok daha fazlasına sahip 200’den fazla bileşen içerir. Ağaç nakliye kamyonundan damperli kamyona, madencilik kamyonundan çalışan bir vince sahip harika bir araca kadar birçok model! Resimli ve ayrıntılı kullanma kılavuzu, modelleri bir araya getirmede çocuğunuza adım adım yol gösterir; mekanik, mühendislik ve kollar ile dişlilerin nasıl çalıştığı hakkında bilgiler verir.

Clementoni Mekanik Laboratuvarı Kamyonlar (Bilim ve Oyun) Kutu İçeriği:

200’den fazla değiştirilebilir parça, resimli kullanım kılavuzu, mekanik laboratuvarı ios-android uygulama, bilim ve oyun kutusu

Clementoni Mekanik Laboratuvarı Kamyonlar (Bilim ve Oyun) Beceri Alanları:

uzamsal zeka, üretkenlik, hayal gücü, 3d, mekanik bilgisi ve mühendislik

Marka

Clementoni