Stokta var

Clementoni Coding Lab Pet Bits Köpek 50126

199,90 KDV dahildir

Clementoni Coding Lab Serisi Robotlar; Kodlama dünyasında atacakları ilk adımlar esnasında okul öncesi çağdaki çocuklara rehberlik etmesi için tasarlanmıştır. 4 yaş ve üzeri çocuklara robotik kodlama aktivitelerini öğreten clementoni coding lab serisi web sayfamızda ücretsiz kargo fırsatıyla!

Açıklama

Clementoni Coding Lab Pet Bits Köpek 50126 Özellikler:

  •  Köpek_Bit, sesleri algılar ve çocukların alkışlamalarına reaksiyon gösterir. Bu eğlenceli köpek robot, alkış sırasında ellerin kaç kere birbirine vurulduğuna bağlı olarak hareket ve dans eder.
  •  Çocuklar, Köpek_Bit’ine konuşarak da eğlenebilirler! Arkadaş canlısı küçük robot söylenenleri kaydeder ve robotik ses efekti ile kaydedilen bu sesleri geri söyler.
  •  Pet_Bits hayvanları koleksiyon yapılmak için idealdir. Herbir robot, kendine özgü bir karaktere sahiptir ve diğerleri ile özel bir çağrı kullanarak etkileşime girer. Pet_Bits dans eder ve sevimli sesler ile birbirileri ile konuşur.
  •  Ücretsiz uygulaması sayesinde, çocuklar Kodlama dünyasındaki ilk adımlarını eğlenceli ve yaşlarına en uygun şekilde atar.
  •  Robotik köpeğiniz ile iletişime geçin ve onun ile ilgilenin, besleyin ve oyunlar oynayıp ödüllendirin.
Clementoni Coding Lab Pet Bits Köpek Ölçüler: 7,00 x 13,00 x 18,00 cm
Clementoni Coding Lab Pet Bits Köpek Model Numarası: 50126
Clementoni Coding Lab Pet Bits Köpek Barkod: 8005125501267

Marka

Clementoni