İndirim!
Stokta var

Programlanabilir Cyber Talk Robot – STEM

2.190,00 KDV dahildir

Clementoni Cyber Robot ile çocuklarınız kendi robotunu yapabilir ve programlayabilirsin. Robotların nasıl çalıştığını keşfedebilir ve programlamanın temel prensiplerini öğrenebilirsin.

Açıklama

Clementoni Programlanabilir Cyber Robot Amaç:

Clementoni Cyber Robot ile çocuklarınız kendi robotunu yapsın ve programlasın. Robotların nasıl çalıştığını keşfetsin ve programlamanın temel prensiplerini öğrensin. Tablet ile 4 farklı hızda kontrol edebilir ve özel ses ve ışık efektlerini yönetebilirsiniz. Cyber Robot ile kendi robotunuzu bir araya getirin ve programlayın. Bilim tutkunları için özel olarak hazırlanmış dijital programlama, eş zamanlı kontrol, kendi kendine öğrenme modu ve manuel programlama seçenekleri ile 4 farklı interaktif oyun modu içeren harika bir robot. Bu mükemmel robotu bir araya getirerek robotların nasıl çalıştığının keşfedebilir ve programlamanın temel prensiplerini öğrenebilirsiniz. Akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz, Teknologic uygulaması ile robotunuzu uzaktan bağlanarak 4 farklı hız seviyesinde yönetebilir, özel ses ve ışık efektlerini aktif hale getirebilirsiniz. Bu özel uygulama sayesinde, eş zamanlı olarak fotoğraf çekebilir ve video kaydedebilirsiniz.

Clementoni Programlanabilir Cyber Robot Kutu İçeriği :

Bluetooth® (BLE) özellikli devre kartı, 2 adet elektrik motoru, pil haznesi, led ışık, hoparlör, her biri 2 parçadan oluşan robot başı, robot gövdesi, vizör, boyun, ön ve arka kollar, 3 adet tekerlek, 2 adet lastik bant, 3 adet vida ve etiketler içerir.

Clementoni Programlanabilir Cyber Robot Beceri Alanları:

uzamsal zeka, görsel algı, algoritma, üretkenlik

Marka

CLEMENTONI

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.