İndirim!
Stokta var

Mekanik Laboratuarı (Üç Motorlu Helikopter ve Sürat Teknesi)

275,00 KDV dahildir

Üç parvaneyi mekanik olarak parçaları yerleştirerek çalıştırın. Çocuklarınızın fizik ve Robot tasarımına olan ilgilerini artırın.

Açıklama

Mekanik Laboratuarı (Üç Motorlu Helikopter ve Sürat Teknesi) Amaç:

Mekanik Laboratuvarı (Üç Motorlu Helikopter ve Sürat Teknesi) ile maketleri birleştirerek viteslerin nasıl çalıştığını keşfedebilirsiniz. Temel mekanik ve mühendislik ilkelerini kullanarak çocukların eğlenerek öğrenmelerini sağlayan Mekanik Laboratuvarı zengin içeriğe sahip olup bu set ile Üç Motorlu Helikopter ve Sürat Teknesi yapabilirsiniz. Üç parvaneyi mekanik olarak parçaları yerleştirerek çalıştırın. Çocuklarınızın fizik ve Robot tasarımına olan ilgilerini artırın. Ayrodinamik ve sıvı dinamiklerinin sırlarını keşfetmek için kapsamlı bir set olan (Üç Motorlu Helikopter ve Sürat Teknesi) ile 2 dinamik araç modeli geliştirebilir, 3 motorlu bir helikopter ve bir hız botunun; aktarım mekanizmaları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Mekanik Laboratuarı (Üç Motorlu Helikopter ve Sürat Teknesi) Kutu İçeriği:

130’dan fazla yer değiştirilebilir parçalar: şanzıman, dişliler, çubuklar, pervaneler, pimler…
Montaj talimatlarının yanı sıra, uçuş fiziği ve deniz mühendisliği hakkında pek çok bilimsel bilgi içeren kitapçık bulunmaktadır.

Mekanik Laboratuarı (Üç Motorlu Helikopter ve Sürat Teknesi) Beceri Alanları:

Uzamsal zeka, kinestetik, motor beceri, görsel algı, mühendislik, mental düşünme, akıl yürütme ve problem çözme becerilerini geliştirir.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.