Stokta var

Skippity Zeka Oyunu

500,00 KDV dahildir

Öğrenmesi kolay ve oynaması hızlı bir oyun olan Skippity Zeka ve Akıl Oyunu ile oynamak için çocuklar can atacak ve taşları yakalamak için düz çizgi sıçramaları kullanarak üzerlerinden atladığınız “skippers”ları bir yerde toplayacaklar.

Açıklama

Skippity Zeka ve Akıl Oyunu Amaç:

Öğrenmesi kolay ve oynaması hızlı bir oyun olan Skippity Zeka ve Akıl Oyunu ile oynamak için çocuklar can atacak ve taşları yakalamak için düz çizgi sıçramaları kullanarak üzerlerinden atladığınız “skippers”ları bir yerde toplayacaklar. Herhangi bir skipper sizin atlama parçanız olabilir. Çok adil bir oyun olan Skippity ile rakibinizi bloke ederek ihtiyacınız olan renkleri toplayacak, rakibinizin ihtiyacı olan renkleri almasına da izin vermeyeceksiniz. Oyunda her renkten bir tane topladığınızda bu bir set olur. En çok sete sahip olan oyunu kazanır. Oyun 2 ile 4 oyuncu arasında oynanır. Haydi durma, bir sonraki hamleni düşünerek rakibinin bütün renklerden toplamasını engelle!

Skippity Zeka ve Akıl Oyunu Kutu İçeriği:

Skippity Zeka ve Akıl Oyunu; 4 seviyeden oluşan zorluk derecesi, 50 adet seviye kartı ve 21 adet renkli ahşap bloktan oluşmaktadır.

Skippity Zeka ve Akıl Oyunu Beceri Alanları:

Problem çözme, Matematiksel düşünme, Bağlantısal düşünme, Odaklanma becerileri, Görsel algı

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.