Stokta var

Architecto Zeka Oyunu (3 Boyutlu)

399,90 KDV dahildir

Architecto Zeka Oyunu'nda her resim, kurulacak 3 boyutlu (3D) bir modeli temsil eder. Her modelin kurulumunda kullanılacak blokların tip ve sayısı her sayfanın sonundaki bir pencerede gösterilmektedir. Sarıdan-kolaydan başlayarak kırmızıya-zora kadar altı zorluk düzeyi bulunmaktadır. Haydi durma sende ZekaToys.com'dan bu zeka oyununu satın al ve eğlenceye katıl…

Açıklama

Architecto Akıl ve Zeka Oyunu Amaç:

Oyuncular, Architecto zeka oyunu kitapçığında gördükleri 3 boyutlu (3D) modelleri oluştururlar. Basit şekillerden karmaşık şekillere kadar geometrik içerik ve 3 boyutlu görseller hakkında güçlü kavramlar geliştirirler. Architecto Zeka Oyunu eğitsel becerilerinin yanında eğlenceli ve heyecan verici bir oyundur.

Brain Builder Serisinin bir parçası olan Architecto(mimarcık), mekânsal gözlem içeren 4 tane mükemmel oyundan biridir. Bu eğitici oyunda yap-bozlar kolay şekillerden başlar ve gitgide zorlaştıkça oyuncular kendi potansiyellerine göre hareket ederler.

Architecto Akıl ve Zeka Oyunu Kutu İçeriği:

  • 18 adet yapı blogu
  • Kuralları içeren 1 kitapçık,
  • 50 adet model resmi ve çözümleri

Architecto Akıl ve Zeka Oyunu Beceri Alanları:

Görsel dikkat, odaklanma- konstrasyon, bağlantısal düşünme ve problem çözme becerileri

Architecto Akıl ve Zeka Oyunu Tavsiyeleri:
1. Azimli ol. Architecto Zeka Oyunu, oldukça çok yönlü mantıksal analiz ve mekânsal algı gerektiren bir oyundur ve ilerlendikçe oyuncularda bu tür becerilerin gelişmesine yardımcı olur. Bu yüzden, bu oyun dolambaçsız basit bir zihin egzersizi olmaktan ziyade azim gerektiren bir oyundur.
2. Perspektif edin. Çözümlere bakmadan önce, oyuncuların kendi yapılarını modelin resmedilişinde kullanılan açıdan incelemelerini tavsiye ederiz. Bu perspektif, daha önce fark edilmeyen hataları açığa çıkarır.
3. Yaratıcı ol. Oyuncuları kendi orijinal modellerini tasarlamaya teşvik ediyoruz. Hayal gücünüzü kullanın – belki de bu, oyunun en. tatmin edici ve oyuncuya en çok şey kazandıracak kısmı olabilir.

Architecto Akıl ve Zeka Oyunu Çözümleri:
Önerilen çözümler kitabın sonunda bulunmaktadır. Kimi durumlarda belirli bir model için birden fazla doğru çözüm şekli olabilir. Gerekli görülenden fazla veya eksik parça kullanılmaksızın modelle tıpatıp aynı olacak şekilde kurulan bir yapının doğru bir çözüm olduğu düşünülmektedir. Çözümlerin anlaşılmasını kolaylaştırmak için her blok tipine aşağıda gösterildiği gibi bir renk kodu verilmiştir.

Not: Kitapta yer alan resimler, her modelin gerçekten de resme göre kurulabileceğinden emin olmak amacıyla doğrulanmış ve geniş çaplı test edilmiştir. Buna karşın, kitapçık basıldıktan sonra oyunda herhangi bir hata veya eksiklik saptamamız halinde, ZekaToys.com’a ve FoxMind.com’a bildirilmesi rica olunur. İyi eğlenceler dileriz…

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.