Açıklama

Funny Electronic Kit STEM Eğlenceli Devreler Seti 789 Proje Amaç:

Çocuklarınızın temel elektronik bilgisini eğlenceli hale getiren Funny Electronic Kit Eğlenceli Devreler seti ile elektrikle çalışan düzenekler kurabilir, motor, sensör, güç kaynağı gibi kavramları deneysel ve pratik uygulama yaparak öğretebilirsiniz.

21. yüzyıl becerilerinin gelişimine katkı sağlayan, 5 yaş ve üstü çocuklar için özel olarak tasarlanmış 40 farklı parçayla elektroniğin ve fiziğin temelini anlamasına yardımcı olacak bu  eğitim seti ile çocuklarınız  neler yapabildiklerine inanamayacaksınız!

Elektronik devre elemanlarını kurarken çok eğlenecek, oyun yoluyla elektronik bilgisini öğreneceğiz. Piyanonun elektronik devresini kurup istediğimiz melodiyi çalarken, enerji parkurundan yavaşça halkamızı geçireceğiz.

Haydi durma eğlenceli devreleri kurup oynamaya var mısın?

STEM Kit:

Çıtır Devreler ile öğrenilen bilgilerin pratiğe dönüştürülmesine katkı sağlayan STEM KİT, birbirinden eğlenceli dene yap modüllerini içerir.

Funny Electronic Kit STEM Eğlenceli Devreler Seti 789 Proje Kutu İçeriği:

Motor, Pervane, Led, RGB, Ampul, Duy, Anahtar, Tach buton, Pil Yatağı, Buzzer, Manyetik anahtar, Hoparlör, Piyano, Radyo Anteni, Dokunma Sensörü, Rakam Sayacı, Farklı ebatlarda çıt çıt kablolar ve oyun zemininden oluşur.

Funny Electronic Kit STEM Eğlenceli Devreler Seti 789 Proje Beceri Alanları:

Yaparak yaşayarak öğrenme, görsel zeka, kinestetik zeka, problem çözme ve mantık yürütme