Stokta var

Tangramino Zeka Oyunu (Brain Builder Series)

799,90 KDV dahildir

Zenginleştirilmiş Eğitim Modeli ile yenilikçi, üretken, görsel algısı güçlü, düşünme becerisi gelişmiş bireyler yetiştirilmektedir. Bu nedenle Tangramino Zeka Oyunu, yapılandırmacı yaklaşım gereği okullarda oyun ve fiziki etkinlik ders saatlerinde, serbest etkinlik saatlerinde oynatılmaktadır. Satın alacağınız/aldığınız bu zeka oyuncağını evde ailenizle, okulda arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Üstelik “Tangramino zeka oyunu nasıl oynanır?” kitapçığı bizden size hediye. Dileyen herkes Tangramino oyunu taktikleri alarak ekstra özel ders alabilir ve turnuvalara katılabilir. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Tangramino Zeka Oyunu Amacı:
Kitapta yer alan resimler, oyuncuların kurması gereken 2 ve 3 boyutlu yapı modellerini temsil eder. Her bir modelin kurulumu için gereken blokların tipi ve adedi her sayfanın alt kısmında yer alan pencerede gösterilmektedir. Her bir model inşa edilirlen, gösterilen blokların hepsi kullanılmalıdır ve bloklar modelin kurulduğu yüzeyi kaplamalıdır. Tangramino oyununda sarıdan (kolaydan) başlayarak kırmızıya (zor) doğru ilerleyen altı farklı zorluk düzeyi bulunmaktadır. Sarı ve turuncu sayfalarda gösterilen modeller, kurulan yapıyla aynı boyuttadır (bire bir, 1:1); bu nedenle yapı resmin üzerine kurulabilir; böylece doğru inşa edildiğinde, kurulan model resmi tam olarak kaplayacaktır. Yeşil sayfalarda yapı boyutu gerçek modelin % 90 küçültülmüşüdür. Mavi sayfalardan itibaren bu oran daha da küçültülür ve bir modelden diğerine değişiklik gösterir. Kurulu model ile resim arasındaki kesin oranların korunması gerektiğinin unutulmaması önemlidir.
Tangramino Zeka Oyunu Kutu İçeriği:
Çeşitli geometrik şekillerden oluşan 18 adet yapı blogu, Tangramino oyun kuralları kitapçığı, 64 adet yapılacak 2 boyutlu modellerin resimleri, yapboz çözümleri kitapçığı
Tangramino Zeka Oyunu Beceri Alanları:
görsel algı, perspektif görünüm, bütün parça bütün ilişkisi, iletişim, zihinsel işlem basamakları

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.