Açıklama

Dixit (Hayalini Anlat) Zeka Oyunu Amaç:

Dixit Zeka Oyunu; oyuncular rakiplerine blöf yaparak ve hikayenin hangi resimle eşleştiğini tahmin etmek için kartlarındaki düşsel resimleri kullanarak oynanan ödüllü bir oyundur. Doğru tahminde bulunmak mücadelenin sadece bir bölümüdür. Daha fazla başarı için diğer oyunculara hikayenin sizin resminizi anlattığına karar verdirtmek zorundasınız!

Dixit (Hayalini Anlat) Zeka Oyunu Nasıl Oynanır?

Her turda anlatıcı kişi kartındaki resimle eşleşen kısa bir cümle veya kelime söyler. Sonra her bir oyuncu söylenenle en iyi eşleşen kartını seçer. Anlatıcı kısacık hikayesini söylediğinde diğerleri anlatıcının hangi kartı düşündüğünü tahmin etmelidir. Anlatıcının kartını doğru tahmin ederseniz oyun alanında ilerlersiniz. Diğerlerini bu hikayeyle en iyi sizin kartınızın eşleştiğine ikna ederseniz daha da ileri gitme şansınız olur.

Dixit (Hayalini Anlat) Zeka Oyunu Kutu İçeriği:

Dixit Zeka Oyunu; aynı dili paylaşan hemen hemen herkesin birlikte oynayabileceği basit bir oyundur. Birbirinden güzel 84 çizimin oluşturduğu bu masalsı seri hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından keyifle oynanabilir. 2010 yılında oyun tasarımı alanında verilen Spiel de Jahres ödülünü almıştır.

Dixit (Hayalini Anlat) Zeka Oyunu Beceri Alanları:

Hayal kurma, görsel algı, sözel yetenek, üretkenlik

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.