İndirim!
Stokta var

Tiktak Boom Zeka Oyunu

149,90 KDV dahildir

Oyuncak Bomba: Bombanın içerisinde süresi değişken olan bir elektronik saat bulunmaktadır. Çalıştırıldığında hiçkimse ne zaman patlayacağını bilemez.

Kartlar: Her kart, kartların üzerinde de Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Almanca olarak açıklandığı gibi bilindik bir konuyu resimlerle göstermektedir.

Öneri: Küçük çocuklarla oynamadan önce oyundaki resimlere aşina olması için tüm kartlar oyun öncesi gözden geçirilebilir.

Açıklama

Tiktak Boom Zeka Oyunu Amaç:

Kartlarda belirlenen konuyla ilgili hiç söylenmemiş kelimeleri bomba patlamadan bulmaktır. Kartın sende kalmaması için uygun kelimeyi ararken, aynı zamanda hızlı düşünmen ve süresi değişken bombadan dolayı biraz da şansının olması gerekiyor! Geçerli kelimeyi söyleyip bombayı bir sonraki oyuncuya verdiğinde yeni oyuncunun da heyecanı birden fırlıyor! Tiktak Boom Zeka Oyunumuzu ister kendi dilinizde ister farklı dillerde oynayarak kelime haznesini arttırmada veya cümle kurdurma gibi yeni kurallar geliştirerek zevkli bir şekilde dil eğitiminde bir araç olarak da kullanabilirsiniz.

Tiktak Boom Zeka Oyunu Kutu İçeriği:
55 adet birbirinden ilgi çekici konuların bulunduğu kartlar, süresi değişken bomba, tiktak boom oyun kutusu

Tiktak Boom Zeka Oyunu Beceri Alanı:

Konsantrasyon, hafıza, kelime dağarcığı, sözel yetenek, yabancı dil

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.