Stokta var

9-12 Yaş Zekare Görsel Dikkat Seti (10 Kitap)

800,00 KDV dahildir

Görsel Algı, Uzamsal Düşünme, Eğlenceli Bulmacalar, Dikkat Egzersizleri 1-2, Dikkat Zamanı, Dört İşlem, Kesirler, Zeka Oyunları 1-2, Ölçme&Değerlendirme ve Eşleştirme Panelinden oluşan bu dev set ZekaToys.com‘da sadece 150 TL

Açıklama

9-12 Yaş Zekare Görsel Dikkat Seti (10 Kitap ve Panel) Amaç:

Zekare Görsel Dikkat Setleri anaokulunda veya ilköğretimde işlenen kitaplardan oldukça faklı. Çocuklar oyun oynar benzer biçimde bir taraftan eğlenerek, bir yandan da hiç farkında olmadan öğreniyorlar.

Çocuklar bu setle oynarken kitaptaki resimlere çok fazla dikkat etmek zorundalar. Çünkü resimler birbirine benziyor ve farkları ayırt etmek çok ta kolay değil. Yüksek konsantrasyon gerektiriyor. En büyük katkılarından biri de bu olsa gerek. Kitaplar uygulanırken kolaydan zora doğru, verilen sırada gidilmesi daha uygun oluyor. Çünkü kolaydan zora doğru sıralanan bir sistem var ve çocuk yaptıkça gelişiyor, geliştikçe özgüveni artıyor ve yılmıyor.

Set içinde bulunan tüm oyunlar eşleştirme paneli ile oynanmaktadır. Eşleştirme paneli, çocuklara oyunları oynadıktan sonra kendi kendilerini kontrol edebilmelerine olanak sağlar. Bu da çocuklara bağlarımsız bir çalışma ortamı yaratmaktadır.

9-12 Yaş Zekare Görsel Dikkat Seti Kutu İçeriği:

10 adet  kitabı, 1 adet ölçme ve değerlendirme kitabı, 1 adet eşleştirme paneli, 120 farklı oyun, 960 adet sual ve oyun kutusu

9-12 Yaş Zekare Görsel Dikkat Seti Beceri Alanları:

İlişkilendirme, bağlantı kurma, gölge tanıma, yön kavramı ve perspektif kabiliyeti gelişen beceriler arasındadır. Sette ayrıca temel harf ve sayı bilgisini geliştiren 1 adet kitap bulunmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.