İndirim!
Stokta var

Rondo Vario Zeka Oyunu

349,90 KDV dahildir

Merhaba, sevimli küçük tırtıllarımız bugün yeni parlak renklerine kavuşacakları için çok heyecanlılar. Çok farklı renkler ve çeşitlilik olduğu için seçme alanı geniştir. Seçmek kolay olmadığından tırtıllar küp atarak yeni elbiselerini seçerler. Parçalar küplere göre dikilir. Parçaları seçerken dikkatli bakınız. Doğru renk ve sekli bulmak önemli. Haydi durma küçük sevimli tırtılları olan Rondo Vario zeka oyununu satın alarak onları parlak renklerine kavuştur.

Açıklama

Rondo Vario Zeka Oyunu Amaç:

Beleduc firmasına ait olan Rondo Vario zeka oyununda; oyuncular farklı ahşap parçalar arasında doğru renk ve şekil modelini bularak zeka oyununu oynamak zorundadır. 2 adet ahşap oyun küpü sayesinde renk ve şekli oyuncuların bulması gerektiğini gösterir. Hızlı karar vererek odaklanmayı sağlayan bu zeka oyununda kim kendi tırtılına ilk önce 6 tane ahşap parça yerleştirirse oyunu kazanır.

Rondo Vario Zeka Oyunu Nasıl Oynanır?

Her oyuncu bir tırtıl seçip masada kendi önüne koyar. 42 adet renkli tahta şekiller masanın
ortasına konur ve küplerde onların yanına koyulur. Rondo Vario zeka oyunu kuralları ise şu şekildedir:
En genç oyuncu küpleri atarak oyunu başlatır. Küplerden biri renk diğeri ise 2 boyutlu bir şekli gösterir. Oyuncu bunlardan yararlanarak 3 boyutlu parçayı bulmaya çalışır. Mesela renk küpünde sarı ve sekil küpünde daire var diyelim. Oyuncunun sarı topu bulması gerekir. Eğer doğru parçayı bulursa onu tırtılına ekler. Sekil küpünde kalp gelirse oyuncu diğer küpteki tahtadan bir sekil seçebilir. Ancak bazen oyuncular şanssız olup hiçbir tahta sekli bulamayabilir. Her oyuncu sırasına geldiğinde tırtıllarını giydirmeye çalışırlar.

Rondo Vario Zeka Oyunu Kutu İçeriği:

4 adet tırtıl, 42 adet ahşap şekil, 1 adet renkli oyun küpü , 1 adet şekil oyun küpü, 1 adet renkli Beleduc Zeka Oyunu Kutusu

Rondo Vario Zeka Oyunu Beceri Alanları:

Rondo Vario Zeka Oyunu gözlem, seçici dikkat, odaklanma, renk tanıma kopya etme ve bilgiyi transfer etme kabiliyetini geliştirir.

Rondo Vario Zeka Oyunu yaş grubu: 3 yaş ve üzeri

Uyarı: 3 yaş altındaki çocuklar için uygun değildir. Küçük parçalar içerdiğinden dolayı boğulma riski vardır.

Zek@Toys

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.